Гостевая книга

Будем благодарны Вам за оставленный отзыв о вилле, до новых встречь !!!

Rašyti svečių knygoje

 
 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Gali būti, kad jūsų įrašas bus matomas tik svečių knygoje po jo peržiūros.
Mes pasiliekame teisę redaguoti, ištrinti arba nepublikuoti įrašų.
-Baltų vila -
25 записи.
Simona, Justas, Patricija ir Deimantas Simona, Justas, Patricija ir Deimantas из города Kaunas написал(а) Июнь 13, 2023 в 10:49 дп:
Nežinau nuo ko pradėti 🙂 tai vieta, kurioje viskas apgalvota, apskaičiuota ir pan. Atvažiuoji ir tiesiog atostogauji 😍 vaikams aikštelė, pilnai virtuvės reikmenys, miegamos vietos… o šeimininkai begalo rūpestingi! Ačiū už puikiais mini atostogos, jos beje buvo ne pirmos pas jus, bet ir nepaskutinės! Jau nekantraujam kada vėl papulsime pas Jus atostogų 😍
Mantas ir Gabrielė Mantas ir Gabrielė из города Vilnius написал(а) Июнь 9, 2020 в 11:58 дп:
Pakliuvome pas Ąžuolą visai netikėtai, Baltų Vila buvo rekomenduota jų kaimynų. Kaip ir visi žemesni komentarai, prikibti net ir norint sunkiai būtų įmanoma. Aplinka tobulai sutvarkyta, rasi visko ko reikia (net picų pečius yra, tai ką bepridursi), baldai ir patys butai aukščiausios kokybės, rasi visko ko tik reikia, o jei netyčia norai iššoks aukščiau bambos - neabejoju, kad Ažuolas ras sprendimą. Bendravimas ir rūpestis aukščiausios klasės. Neturiu abejoniu, kad dar grįšim. Ačiū už viską.
admin Ответ от администратора: admin
Dėkojame. Lauksime grįžtant.
Daumantas Daumantas из города Vilnius написал(а) Сентябрь 22, 2019 в 11:20 дп:
Sunku kažką neigiamo pasakyti apie šitą vietą, man pačiam savotiškai būtų įdomu išgirsti, kas ten kam nors galėjo nepatikti. Šeimininkas net tylesnę sodo techniką pasirinko, kad migdomų vaikų netrukdytų. Smagu, kai Lietuvoje yra taip dirbama. Vila projektavęs architektas irgi šaunuolis, spėju buvo gera komanda, viskas gavosi estetiškai, patogiai ir net susieta su mūsų regiono tradicijomis, žinoma nepamirštant ir šiuolaikinių reikalavimų. Norėčiau, kad tokių vilų būtų visas tinklas Lietuvoje.
admin Ответ от администратора: admin
Dėkojame ir lauksime sugrįžtant 😊😃
Justė Justė из города Vilnius написал(а) Сентябрь 1, 2019 в 11:11 пп:
Tobulos vasaros pabaigos atostogos! Aplinka, apartamentai, šeimininkai ir netgi čia poilsiaujantys svečiai tampa tarsi viena šeima. Draugiška aplinka visomis prasmėmis tiek vaikams, tiek tėvams! Sugrįžti tikrai norisi!
admin Ответ от администратора: admin
Džiaugiamės, kad patiko. Lauksime sugrįžtant !!!
Sigita Sigita из города Vilnius написал(а) Август 25, 2019 в 7:07 дп:
Atrasti šią Vilą buvo nepaprastai gera. Nuoširdūs ir šilti šeimininkai, čia pat ošianti jūra ir iki menkiausių detalių išpuoselėta aplinka. Visur jaučiasi kokybė ir šeimininkų atidumas detalėms. O įdomiausia tai, kad pavadinimas ne šiaip tuščiai ar skambiai parinktas - "Baltų vila" - apartamentuose iš tiesų labai autentiškai ir jaukiai įsikūrusios mitinės būtybės, senieji Baltų dievai ir deivės. Rankų darbo molio dirbiniai, vazelės, paveikslai, popieriniai karpiniai ant sienų - viskas išlaiko bendrą tematiką ir sukuria puikią šių namų dvasią. Gyvuokite, aukite ir klestėkite, Baltų vila!
admin Ответ от администратора: admin
Dėkojame, kad patiko 🙂 Laukiame sugrįžtant 😊😊

Baltų vila - Для Вашего отдыха, ул. Жильвино 3, Кунигишкес, Паланга, 00160

ru_RUРусский
lt_LTLietuvių kalba en_USEnglish ru_RUРусский