Quest Book

We will be grateful to you for the left feedback about the villa, to meet again !!!

Rašyti svečių knygoje

 
 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Gali būti, kad jūsų įrašas bus matomas tik svečių knygoje po jo peržiūros.
Mes pasiliekame teisę redaguoti, ištrinti arba nepublikuoti įrašų.
-Baltų vila -
25 entries.
Simona, Justas, Patricija ir Deimantas Simona, Justas, Patricija ir Deimantas from Kaunas wrote on June 13, 2023 at 10:49 am:
Nežinau nuo ko pradėti 🙂 tai vieta, kurioje viskas apgalvota, apskaičiuota ir pan. Atvažiuoji ir tiesiog atostogauji 😍 vaikams aikštelė, pilnai virtuvės reikmenys, miegamos vietos… o šeimininkai begalo rūpestingi! Ačiū už puikiais mini atostogos, jos beje buvo ne pirmos pas jus, bet ir nepaskutinės! Jau nekantraujam kada vėl papulsime pas Jus atostogų 😍
Mantas ir Gabrielė Mantas ir Gabrielė from Vilnius wrote on June 9, 2020 at 11:58 am:
Pakliuvome pas Ąžuolą visai netikėtai, Baltų Vila buvo rekomenduota jų kaimynų. Kaip ir visi žemesni komentarai, prikibti net ir norint sunkiai būtų įmanoma. Aplinka tobulai sutvarkyta, rasi visko ko reikia (net picų pečius yra, tai ką bepridursi), baldai ir patys butai aukščiausios kokybės, rasi visko ko tik reikia, o jei netyčia norai iššoks aukščiau bambos - neabejoju, kad Ažuolas ras sprendimą. Bendravimas ir rūpestis aukščiausios klasės. Neturiu abejoniu, kad dar grįšim. Ačiū už viską.
admin Admin Reply by: admin
Dėkojame. Lauksime grįžtant.
Daumantas Daumantas from Vilnius wrote on September 22, 2019 at 11:20 am:
Sunku kažką neigiamo pasakyti apie šitą vietą, man pačiam savotiškai būtų įdomu išgirsti, kas ten kam nors galėjo nepatikti. Šeimininkas net tylesnę sodo techniką pasirinko, kad migdomų vaikų netrukdytų. Smagu, kai Lietuvoje yra taip dirbama. Vila projektavęs architektas irgi šaunuolis, spėju buvo gera komanda, viskas gavosi estetiškai, patogiai ir net susieta su mūsų regiono tradicijomis, žinoma nepamirštant ir šiuolaikinių reikalavimų. Norėčiau, kad tokių vilų būtų visas tinklas Lietuvoje.
admin Admin Reply by: admin
Dėkojame ir lauksime sugrįžtant 😊😃
Justė Justė from Vilnius wrote on September 1, 2019 at 11:11 pm:
Tobulos vasaros pabaigos atostogos! Aplinka, apartamentai, šeimininkai ir netgi čia poilsiaujantys svečiai tampa tarsi viena šeima. Draugiška aplinka visomis prasmėmis tiek vaikams, tiek tėvams! Sugrįžti tikrai norisi!
admin Admin Reply by: admin
Džiaugiamės, kad patiko. Lauksime sugrįžtant !!!
Sigita Sigita from Vilnius wrote on August 25, 2019 at 7:07 am:
Atrasti šią Vilą buvo nepaprastai gera. Nuoširdūs ir šilti šeimininkai, čia pat ošianti jūra ir iki menkiausių detalių išpuoselėta aplinka. Visur jaučiasi kokybė ir šeimininkų atidumas detalėms. O įdomiausia tai, kad pavadinimas ne šiaip tuščiai ar skambiai parinktas - "Baltų vila" - apartamentuose iš tiesų labai autentiškai ir jaukiai įsikūrusios mitinės būtybės, senieji Baltų dievai ir deivės. Rankų darbo molio dirbiniai, vazelės, paveikslai, popieriniai karpiniai ant sienų - viskas išlaiko bendrą tematiką ir sukuria puikią šių namų dvasią. Gyvuokite, aukite ir klestėkite, Baltų vila!
admin Admin Reply by: admin
Dėkojame, kad patiko 🙂 Laukiame sugrįžtant 😊😊

Baltų vila - For Your Rest, Žilvino str, 3, Kunigiškės, Palanga, 00160

en_USEnglish
lt_LTLietuvių kalba ru_RUРусский en_USEnglish